آیا کرایه لیفتراک انتخاب بهتری است؟

اگر در کسب و کار یا صنعتی ویا در شغلی که هستید نیاز دارید تا لیفتراکی را در اختیار داشته باشید و می دانید که برای چنین کاری برای این زمان در مجموعه موافقتی جهت خرید وجود ندارد قطعا اجاره لیفتراک می تواند از خرید لیفتراک انتخاب معقول تری باشد.

این بدین معنی است که می توانید بطور سریع لیفتراکی و کسی که آموزش کار با آن را دیده است را به کار بگیرید بدون اینکه هزینه زیادی را بپردازید تا جایی که اگر کار طبق برنامه پیش رود احتمالا هزینه ای فراتر از کرایه یک وسیله نخواهد داشت. همچنین، موقعی که کار انجام شد، نیاز نیست برای محل انبار و نگهداری لیفتراک نگران باشید. پس اگر نیاز اندک به لیفتراک دارید باز اجاره لیفتراک منطقی تر است اما اگر در کارتان نیاز دائم و طولانی مدت به لیفتراک دارید قطعا خرید لیفتراک از لحاظ اقتصادی و کارآیی منطقی تر است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!