شرایط نگهداری جک پالت به چه صورتی است؟

در مقاله قبلی نکات کاملی در مورد خرید جک پالت را برای شما گفتیم. حالا در ادامه با ما همراه باشید تا موارد نگهداری از جک پالت را برای شما بگوییم.

روغن کاری
روغن کاری برای جک پالت های شما ضروری است تا قطعات دستگاه شما به خصوص بلبرینگ به خوبی کار کند. انتخاب روغنی مناسب برای این کار مساله ی خیلی مهمی است که باید این را از شرکتی که دستگاه را خریداری کرده اید بپرسید.

چرخ ها
چرخ های جک پالت را بررسی کنید،ممکن است در طول زمان فرسوده شوند.

سیستم هیدرولیک
از اضافه کردن روغن به پمپ هیدرولیک جلوگیری کنید مگر این که در سیستم نشتی وجود داشته باشد. اگه شما مجبورید که روغن اضافه کنید، فقط از BP-SHF32 یا معادل آن استفاده کنید. روغن را در حدود 3/4 اینچ زیر خط بالای مخزن نگه دارید.

شارژ باتری جک پالت
سطح آب را از بالای صفحه در حدود 1/2 اینچ نگه دارید. حتما در هنگامی که می خواهید آب را جایگزین کنید از آب معمولی استفاده نکنید.بلکه از آب مقطر استفاده کنید.همچنین، اطمینان حاصل کنید که محفظه باطری شما در تمام مراحل شارژ مجدد، باز است تا جریان هوا مناسب باشد.

هنگام شارژ کردن باتری دستگاه را روشن نکنید.

از اضافه بار برای جلوگیری از خوردگی باتری جلوگیری کنید و باتری را همیشه خشک و تمیز نگه دارید.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!