لیفتراک ها و ریچتراک های برقی جدید تویوتا

سری 8 لیفتراک های FB و ریچتراک های FBR نسبت به سری 7 این دستگاه ها از بازدهی و بهره وری بالاتر و همچنین سهولت کاربری و ایمنی بیشتر برخوردار هستند. 8 مدل لیفتراک 8FB دربازه 1.5 الی 3 تن و 9 مدل ریچتراک 8FBR در بازه 1  الی 2.5 تن طراحی و ارائه شده است.

مزیت اصلی در این مدل های جدید عبارتست از ساعت کاربری بیشتر و عمر باتری بالاتر، کاهش مصرف برق و بالطبع کاهش هزینه های شارژ، به روزرسانی سیستم پایداری فعال تویوتا ( SAS ) در زمینه ارتقاء ایمنی و در دسترس قرار گرفتن سیستم l-site تویوتا برای مدیریت ناوگان ( این سیستم بصورت استاندارد بر روی محصولات جدید در دسترس قرار گرفته است. )

مزایایی همچون سهولت کاربری، طراحی ارگونومیک تر و امنیت بیشتر برای مشتریان و کاربران در مدل های جدید فراهم شده است. لیفتراک های جدید طراحی و ویژگی های پیشرفته تری دارند، ریچتراک های جدید نیز تا 10 درص بازدهی بیشتر و مصرف کمتر از انرژی برق را به دلیل استفاده از موتور های AC  و سیستم هیدرولیک پربازده در دسترس قرار میدهند. تمامی مدل های جدید مجهز به سیستم خودکار کنترل سرعت شده اند تا ایمنی بیشتری را هنگام دور دور زدن همراه با بار فراهم نمایند. مدل های 8FBR آخرین بروزرسانی سیستم کنترل فعال پایداری تویوتا موسوم به SAS را بهمراه دارند، تا در هنگام دور زدن و جابجایی بار از بالاترین پایداری ممکن بهره مند باشند. این سیستم تعلیق، دستگاه را در حالتی که دکل در ارتفاع بیش از 3 متر بالا رفته باشد، قفل نموده تا بیشترین پایداری طولی و عرضی ایجاد گردد. ویژگی های مکمل ایمنی از قبیل خاصیت ضد غلتیدن، ترمز کمکی بر روی محور جلو در ریچتراک ها ( برای ترمز پایدار حتی در حالتی که چرخ های محرک قفل شده اند ) و همچنین سیستم کنترل کشش برای جلوگیری از لغزش و کنترل بهتر در این دستگاه ها تعبیه شده است.

این دستگاه ها همچنین مجهز به ترمز سه حالته شده اند تا در زمان استفاده از ترمز، حالت نرمی در کاهش شتاب حفظ شود و عمر باتری افزایش یابد. مانیتور دستگاه ها چند کاره و دارای نشانگر میزبان بار می باشد.

سیستم هایی همچون خاموش شدن خودکار، نگهداری بیشتر باتری و انتخاب مود کاری از جمله دیگر مشخصاتی هستند که تویوتا برای بهبود عمر باتری در این دستگاه ها تعبیه نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!